Testuję i polecam

Wpis

wtorek, 04 lipca 2017

Małe co nieco

Cześć kochani !

Ostatnio coraz częściej zdarza kupować mi się w Biedronce, naprawdę świetne rzeczy. Ostanie z moich łupów to:

- szczotka do włosów z jonizacją

- Płyn micelarny w dużej butelce 400 ml

- 100% naturalny olejek Makadamia z firmy Marion

Szczotka do włosów z jonizacją - wytwarza jony ujemne, które zamykają łuski włosów, dzięki czemu nasze włosy mają być gładkie i mają się nie elektryzować. Szczerze nie zwróciłam żadnej różnicy na włosach. Szczotka dobrze leży w ręce, jest mała poręczna więc zmieści się w każdej torebce. Dorwałam ją  na promocji, zapłaciłam za nią 8,49 zł więc nie jest mi szkoda pieniędzy, które na nią wydałam. Cena z gazetki 34,99 zł.

- Płyn micelarny- za niego zapłaciłam chyba 5,99, w dużej wersji bardzo wydajny, łagodny. Mam nadzieję, że będzie w ofercie Biedronki. Dobrze oczyszcza.

- Olejek Makadamii z firmy Marion - jak dla mnie Hit !! Rewelacja ! Codziennie na noc nakładam małą ilość na oczyszczoną twarz, a szczególnie po peelingu działa cuda. Skóra jest delikatniusia! Delikatny zapach. Mam problem z piętami, które są bardzo szorstkie  na nie też działa! Za olejek zapłaciłam coś koło 6 zł, a widziałam, że z tej serii są też inne olejki. Olejek nadaje się również na włosy, skórę czy paznokcie. 

 Krem BB kupiłam w Carrefour za 11 zł z groszem. Nigdy nie miałam do czynienia z takimi kremami. A tu wielkie zaskoczenie jak dla mnie. Idealny na lato. Nakładam codziennie troszkę świeci się buźka, ale to nic, po co jest puder transparenty? :) Makijaż trzyma mi się przez cały dzień !

 

IMG_20170704_075608  

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
amellaa
Czas publikacji:
wtorek, 04 lipca 2017 15:43

Polecane wpisy